W najbliższy weekend, 27 i 28 kwietnia br. w Poznaniu ponownie zagoszczą rozgrywki piłki wodnej. W 7 rundzie Mistrzostw Polski Seniorów nasza drużyna zmierzy się na Termach Maltańskich z Legią Warszawa. Po sobotnim meczu dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, w tym m.in. rozstrzygnięcie konkursu na maskotkę drużyny, „waterpolowy” tort z Cukierni Kandulski, animacje dla dzieci i dorosłych oraz spotkanie z zawodnikami obu zespołów. Organizatorem poznańskiego święta piłki wodnej jest Stowarzyszenie KS „Waterpolo Poznań”, Partnerami Termy Maltańskie oraz Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.

 Do czwartku 25 kwietnia br. można jeszcze nadsyłać prace plastyczne na otwarty konkurs, przygotowany przez nasz klub we współpracy z Termami Maltańskimi i Wydziałem Sportu UMP. Szczegóły konkursu na maskotkę drużyny ALSTAL Waterpolo Poznań, w którym można wygrać karnety wstępu do Aquaparku Term Maltańskich o wartości 500, 300 i 100 zł, są dostępne na naszej stronie w zakładkach Konkurs na maskotkę oraz Regulamin konkursu.

Sobotni mecz Alstal Waterpolo Poznań rozpocznie się na Termach Maltańskich o godz. 16:00, natomiast niedzielny o godz. 12:00.

Skład naszej drużyny na spotkania 27-28 kwietnia br.: zawodnicy – Paweł Domagała, Tomasz Cichy (bramkarze), Artur Wróbel, Piotr Cichy, Marek Mazurek, Krzysztof Mazurek, Dawid Sompolski, Dawid Łuc, Michał Zawadzki, Tomasz Różycki (kapitan), Paweł Wielogórski, Marcin Stachowiak oraz Jacek Maciąg (trener) i Andrzej Wróbel (kierownik).

Partner Główny konkursu oraz święta piłki wodnej: Kompleks sportowo-rekreacyjny Termy Maltańskie.

Partner: Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza w Poznaniu, poznan.gazeta.pl, WTK, Epoznan.pl, Radio Merkury i MC Radio.

Sponsorzy: ALSTAL Grupa Budowlana, AVIATOR Agencja Reklamowa, AGM PR, Cukiernia Kandulski, DSW Inwestycje, Fotografia Szwajkowski.info.