Przed nami runda rewanżowa Mistrzostw Polski Seniorów Esktraklasa – czas na małe podsumowanie.
Sezon rozpoczęliśmy od mocnego zwycięstwa z drużyną Akronia Waterpolo Szczecin, którą pokonaliśmy u siebie 27 do 7. Niestety w pierwszym meczu wyjazdowym przegraliśmy w Łodzi 10 do 8 z drużyną ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka. Wynik 10:8 prześladował nas jeszcze w kolejnej rundzie, w której musieliśmy uznać wyższość drużyny Alfa Gorzów Wielkopolski. Dwa kolejne mecze wyjazdowe wygrywamy, kolejno 7:18 kontra UKS Neptun Uniwersytet Łódzki oraz 6 do 7 przeciwko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej przegrywamy, w pierwszym ulegliśmy liderowi tabeli generalnej Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom 8 do 3, a w ostatniej rundzie przegrywamy 10:15 z AZS Uniwersytet Warszawski… ten mecz pewnie dobrze pamiętacie, my pamiętamy #sportowazłość.
W rundę rewanżową wchodzimy z 5 miejsca z bilansem bramkowym 79:63 i z punktami 9:12. Uważamy, że nasza pozycja jest dobrym punktem wyjścia do ataku na medal MP.
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy sprawdzian naszego zespołu, jeżeli chcemy walczyć o wysoki stawki – nie możemy pozwolić sobie na wiele błędów.
Zapraszamy zatem na
𝗽𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝘆 𝗺𝗲𝗰𝘇 𝗜𝗜 𝗿𝘂𝗻𝗱𝘆:
start: 13:30
05.03.2023
ul. Termalna 1, Poznań