W sobotę, 29 czerwca br. serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni dwumecz tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w piłce wodnej. Naszym przeciwnikiem na basenie sportowym poznańskich Term Maltańskich w 10 rundzie rozgrywek będzie tym razem zespół GKPW 59 Gorzów. Pierwszy mecz został zaplanowany na godz. 12:30. Drugie spotkanie, połączone z uroczystym zakończeniem sezonu 2012/2013, rozpocznie się natomiast o godzinie 18:30. Tuż po nim naszym zawodnikom zostaną uroczyście wręczone brązowe medale Mistrzostw Polski – drugi raz w 2-letniej historii naszej drużyny.

Bardzo się cieszymy, że w tym sezonie udało się nam powtórzyć sukces z ubiegłego roku. Oczywiście, nasz apetyt rośnie i w planach na przyszły rok mamy walkę o co najmniej drugie miejsce w ligowej tabeli. Jest to jak najbardziej realne zamierzenie, gdyż w ostatnich tygodniach udało nam się znacząco wzmocnić skład naszej drużyny. Pozyskaliśmy niezwykle utalentowanego waterpolistę – Mikchaila Yazerski’ego z Białorusi, który będzie naszym bramkarzem i jednocześnie drugim trenerem.

Skład naszej drużyny na najbliższe mecze: zawodnicy – Paweł Domagała, Tomasz Cichy (bramkarze), Artur Wróbel, Dawid Sompolski, Dawid Łuc, Michał Zawadzki, Rafał Iwanowicz, Marcin Stachowiak, Marek Mazurek, Krzysztof Mazurek, Tomasz Różycki (kapitan), Paweł Wielogórski, Piotr Cichy oraz trenerzy Jacek Maciąg i Mikchail Yazerski wraz z kierownikiem Andrzejem Wróblem.