W najbliższy weekend do Poznania powrócą Mistrzostwa Polski Seniorów w piłce wodnej! W 3 kolejce Ekstraklasy na basenie Term Maltańskich podejmiemy ostatni w tabeli zespół GKPW 59 Gorzów. Na nasze mecze zapraszamy w sobotę, 14 listopada, dwukrotnie – rano o g. 9:00 oraz wieczorem o g. 18:30. Wstęp dla kibiców jak zwykle bezpłatny!

Po remisie z Legią Warszawa nasi seniorzy spadli w tabeli na 3 miejsce. Najbliższy dwumecz jest dla nas ogromną szansą na awans oczko lub nawet dwa wyżej. Wszystko zależy od tego, czy i jak wysoko pokonamy waterpolistów z Gorzowa oraz jak 21 i 22 listopada podzielą się punktami Arkonia Szczecin i OCMER UŁ ŁSTW. Drużyna mistrza Polski sensacyjnie przegrała w ostatni weekend drugie spotkanie w Gliwicach, natomiast szczecinianie po 4 wygranych są na czele rozgrywek ligowych.

W meczu z Gorzowem na pewno zagramy na 150%. Szansę na sprawdzenie swoich umiejętności dostaną także najmłodsi zawodnicy. W pierwszym spotkaniu nie wystąpi niestety Eryk Dziaduk, niesłusznie ukarany w Warszawie czerwoną kartką.

Dla kibiców, którzy nie dotrą w sobotę do Poznania, planujemy kolejne relacje na żywo na portalu LepszyPOZNAN.pl!