W 2 kolejce tegorocznej Ekstraklasy piłki wodnej zmierzymy się na wyjeździe z drużyną Legii Warszawa. Pierwsze spotkanie rozpocznie się na basenie OSIR Żoliborz w sobotę, 5 listopada o g. 19.30. Natomiast mecz rewanżowy odbędzie się w niedzielę o g. 12.00.

Z zespołem stołecznych, który po 1 kolejce Mistrzostw Polski Seniorów zajmuje w tabeli 5 miejsce, zagramy w tym sezonie po raz pierwszy. Przed naszymi zawodnikami dwa niezwykle trudne i wyrównane pojedynki. Po ostatniej wygranej nad WTS Polonia Bytom mamy w tej chwili tyle samo punktów co prowadzące w rozgrywkach drużyny Arkonii Szczecin oraz Uniwersytetu Łódzkiego ŁSTW Ocmer.

Nasz zespół wystąpi w dwumeczu z Legią Warszawa w następującym składzie:  Łukasz Miałkowski (bramkarz), Rafał Bocheński, Paweł Rękawek, Paweł Wielogórski, Igor Cagalinec, Maciej Mruk, Bartłomiej Kowalewski, Jakub Goździak, Eryk Kalinowski, Oskar Szymonik oraz kapitan Tomasz Różycki.

Piłka wodna powróci do Poznania 19 i 20 listopada, kiedy to na basenie Term Maltańskich zmierzymy się z najsłabszym zespołem w lidze – GKPW 59 Gorzów.

Fot. E. Skowron, www.sportowy-poznan.pl