W najbliższy weekend, 23-24 listopada br. ruszają kolejne Mistrzostwa Polski Seniorów w piłce wodnej. Na basenach sportowych Term Maltańskich nasza drużyna, z nowym sponsorem oraz we wzmocnionym składzie, już po raz trzeci rozpocznie walkę o złoty medal dla Poznania. Pierwsze spotkanie sezonu 2013/2014 rozegramy w sobotę o g. 20:00, drugie w niedzielę o g. 13:00. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna WTS Bytom.

Oprócz DSW Waterpolo Poznań w Mistrzostwach Polski Seniorów 2013/2014 weźmie udział 5 drużyn, reprezentujących takie kluby jak: Arkonia Szczecin (Mistrz Polski 2012/2013), ŁSTW UŁ (aktualny Mistrz Polski), WTS Bytom, UKPW Legia Warszawa oraz GKPW 59 Gorzów. W trakcie rozgrywek, które zakończą się 15 czerwca 2014 r., każdy zespół rozegra 10 dwumeczów. Połowę z 20 naszych spotkań będzie można zobaczyć na basenach sportowych Term Maltańskich.

Sezon 2013/2014 rozpoczynamy w zmienionym składzie i z nowym sponsorem – poznańską Grupą DSW, właścicielem m.in. Malta Ski. Dzięki dotychczasowym sukcesom mogliśmy wzmocnić naszą drużynę zarówno doświadczonymi zawodnikami, jak i młodymi, niezwykle uzdolnionymi waterpolistami. Złoty medal tegorocznych mistrzostw jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Wierzymy, że w najbliższych miesiącach podejmiemy równą walkę z aktualnym Mistrzem Polski i przełamiemy jego trwające od ponad roku pasmo zwycięstw.

Zapraszamy na nasze mecze! Obiecujemy mnóstwo sportowych emocji!