W 2 kolejce Ekstraklasy piłki wodnej nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Pierwsze spotkanie rozpocznie się na basenie OSIR Żoliborz w sobotę, 7 listopada o g. 19.00. Mecz rewanżowy został zaplanowany natomiast na niedzielę na g. 10.30. Nasi seniorzy zapowiadają zaciętą walkę o pełną pulę punktów i utrzymanie pozycji wicelidera tabeli.

Przed nami dwa niezwykle trudne mecze. Podejdziemy do nich bardzo skoncentrowani, pełni szacunku dla przeciwnika, który zwłaszcza na własnym basenie potrafi zaskakiwać. Legia Warszawa to w tej chwili młoda drużyna, która jest jednak bardzo dobrze poukładana taktycznie, więc spotkania będą na pewno wyrównane. W stolicy wystąpimy w bardzo doświadczonym składzie. Po roku przerwy w naszych barwach zagra ponownie król strzelców Ekstraklasy 2013/14 Paweł Wielogórski. Zamierzamy walczyć o pełen komplet punktów i utrzymanie pozycji wicelidera tabeli.

W dwumeczu z Legią Warszawa w barwach Poznania w podstawowym składzie wystąpią następujący zawodnicy: Mikhail Yazerski i Paweł Domagała – bramkarze, Rafał Bocheński, Jakub Goździak, Tomasz Różycki, Piotr Cichy, Oskar Szymonik, Marcin Drula, Bartłomiej Kowalewski, Eryk Kalinowski, Paweł Wielogórski, Artur Wróbel oraz Paweł Ulchurski. Natomiast w rezerwie pozostaną najmłodsi gracze: Eryk Dziaduk, Maks Małek i Michał Ostrowski.

Piłka wodna powróci do Poznania w II połowie listopada, kiedy to w Termach Maltańskich zmierzymy się z najsłabszym zespołem w lidze – GKPW 59 Gorzów.