W sobotę i niedzielę, 25-26 maja br. zawodnicy ALSTAL Waterpolo Poznań zagrają na wyjeździe kolejny dwumecz w ramach 8 rundy Mistrzostw Polski Seniorów w piłce wodnej. Podczas spotkań rozgrywanych na basenie Floating Arena w Szczecinie naszym przeciwnikiem będzie Arkonia Szczecin. Nasza drużyna zajmuje w tabeli ligowej medalowe 3 miejsce, aktualny Mistrz Polski walczy natomiast o utrzymanie 2 pozycji.

Mamy nadzieję, że w weekend powtórzymy nasz sukces z lutego br., kiedy to na Termach Maltańskich w Poznaniu po raz pierwszy pokonaliśmy Mistrza Polski. Mamy za sobą pięć wygranych spotkań z rzędu, ale tym razem czekają nas dwa wyjątkowo trudne mecze. Prosimy o doping i trzymanie kciuków za naszych piłkarzy, którzy od kilku tygodni intensywnie przygotowują się do rozgrywek w Szczecinie.

Sobotni mecz Alstal Waterpolo Poznań rozpocznie się o godz. 18:30, natomiast niedzielny o godz. 11:30.

Skład drużyny na spotkania 25-26 maja br.: zawodnicy – Paweł Domagała, Tomasz Cichy (bramkarze), Artur Wróbel, Piotr Cichy, Marek Mazurek, Krzysztof Mazurek, Dawid Sompolski, Dawid Łuc, Michał Zawadzki, Tomasz Różycki (kapitan), Paweł Wielogórski, Rafał Iwanowicz oraz Jacek Maciąg (trener) i Andrzej Wróbel (kierownik).