W najbliższy weekend, 14-15 grudnia br. rozegramy swój pierwszy dwumecz na wyjeździe. Na basenie OSIR Żoliborz zmierzymy się z drużyną Legii Warszawa. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o g. 19:15, a na niedzielny mecz zapraszamy na g. 10:45. Po pierwszej kolejce ligowej DSW Waterpolo Poznań znajduje się na czele tabeli Mistrzostw Polski Seniorów, nasz przeciwnik zajmuje natomiast 5 miejsce.

Nowy sezon rozgrywek ligowych rozpoczęliśmy w listopadzie od dwóch rewelacyjnych zwycięstw nad WTS Bytom. Dzięki 33 zdobytym golom, przy jedynie 11 straconych, nasz zespół objął prowadzenie w mistrzostwach Polski. Przed nami dwa trudne mecze na wyjeździe. Warszawska drużyna to przeciwnik bardzo dobrze przygotowany technicznie i kondycyjnie. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby powtórzyć sukces z ubiegłego miesiąca  i utrzymać wysokie miejsce w tabeli ligowej.  

Skład DSW Waterpolo Poznań na dwumecz w Warszawie: Yazerski Mikhail – bramkarz, Łuc Dawid, Iwanowicz Rafał, Bocheński Rafał, Czapla Marcin,  Mazurek Krzysztof, Różycki Tomasz, Wielogórski Paweł, Cichy Piotr, Mazurek Marek, Szymonik Oskar, Zawadzki Michał, Goździak Jakub oraz trener Jacek Maciąg.

Na kolejne mecze w Poznaniu zapraszamy 11 i 12 stycznia 2014 r., kiedy to  na basenie Term Maltańskich zmierzymy się z wicemistrzem Polski Arkonią Szczecin.