Już w ten weekend piłkarze wodni KS Waterpolo zagrają na Termach Maltańskich przeciwko Mistrzom Polski – OCMER ŁSTW Łódź.

Tegoroczny terminarz Ekstraklasy sprawił, że piłkarze wodni z Poznania ostatni raz w spotkaniu  ligowym wystąpili przed własną publicznością w… październiku. Kibice spragnieni ligowych zmagań nie muszą już dłużej czekać – w sobotę i niedzielę na Termach Maltańskich nie lada gratka – KS Waterpolo Poznań zagra dwukrotnie z OCMER ŁSTW Łódź.

Do końca sezonu pozostały trzy kolejki, a poznaniacy zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli z punktem straty do strefy medalowej. Chociaż mecze z Łodzią nigdy nie należą do łatwych, to zawodnicy gospodarzy z pewnością zrobią wszystko aby pozostać w walce o podium Mistrzostw Polski. Zadanie to jest o tyle trudne, że drużyna KS Waterpolo ma do rozegrania już tylko mecze z zespołami czołowej trójki. Wszystkie trzy spotkania rozegrają jednak przed własną publicznością i liczą na to, że na własnym boisku i przy wsparciu poznańskich kibiców uda im się wywalczyć upragniony medal. Wstęp na spotkania, które odbędą się w sobotę o godz. 18:00 oraz niedzielę o godz. 12:00 jest bezpłatny.

Dwa tygodnie temu w Gorzowie nie udało nam się wykorzystać potknięcia rywali ze Szczecina i nadal tracimy do nich jeden punkt. O miejsce medalowe w tym sezonie będzie więc niezwykle ciężko, ale kto nas zna ten wie, że nie poddamy się bez walki. Przed nami trzy kolejki ligowe na własnym basenie i zamierzamy pokazać naszym rywalom, że o punkty w Poznaniu nie będzie łatwo. – powiedział w rozmowie Adam Trawiński – dyrektor marketingu KS Waterpolo Poznań i właściciel agencji TJT Marketing.

Terminy spotkań Waterpolo Poznań:
6-7 kwietnia, 8. kolejka MPS:

I mecz
KS Waterpolo Poznań – OCMER ŁSTW Łódź sobota, 6.04.2019 godz. 18:00

II mecz
KS Waterpolo Poznań – OCMER ŁSTW Łódź niedziela, 7.04.2019 godz. 12:00