W nadchodzący weekend w Termach Maltańskich zawodnicy z Poznania podejmą Alfę w dwumeczu, który może potencjalnie zdecydować o tym, która z drużyn zajmie miejsce premiowane medalem.

Zajmującą obecnie 4. miejsce drużynę gospodarzy dzieli od 3. w tabeli Alfy różnica zaledwie 2 punktów. Poznaniacy do weekendowych spotkań podejdą więc niezwykle zmotywowani, a celem na ten weekend będzie odebranie Gorzowianom miejsca premiowanego medalem.

Jak pokazały poprzednie spotkania zawodników Alfy, na pewno o punkty gospodarzom nie będzie łatwo. Kibiców piłki wodnej w stolicy Wielkopolski ucieszy jednak na pewno fakt, że klub z ich miasta w przerwie zimowej nie próżnował, a do rundy wiosennej przystąpi w znacznie wzmocnionym składzie. Do zespołu w okienku transferowym dołączyło aż siedmiu zawodników. Dwóch ze Szczecina oraz pięciu, którzy na swoim koncie mają występy w warszawskiej Legii. Zarówno zawodnicy jak też trenerzy są pełni nadziei, że w drugiej połowie sezonu zespół Box Logistics Waterpolo Poznań będzie prezentował lepszą grę, a co za tym idzie, osiągał lepsze wyniki. Spotkania odbędą się w sobotę o godz. 19:30 oraz niedzielę o 12:00. Wstęp na trybuny Term Maltańskich jest bezpłatny.

“Już w sobotę wznawiamy rozgrywki Ekstraklasy i nie możemy się doczekać kolejnych spotkań. Po zimowych wzmocnieniach mamy nadzieję, że sprawimy kibicom miły prezent i w nadchodzącym dwumeczu powiększymy nasz dorobek punktowy.” – powiedział kapitan zespołu Box Logistics Waterpolo Poznań – Bartłomiej Kowalewski.

5. kolejka Ekstraklasy Mistrzostw Polski Seniorów 2019/2020:
Box Logistics Waterpolo Poznań – Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.
1. mecz: sobota 07.03.2020, godz. 19:30
2. mecz: niedziela 08.03.2020, godz. 12:00