W nadchodzący weekend w Termach Maltańskich zawodnicy z Poznania zainaugurują nowy sezon Ekstraklasy meczami przeciwko Neptunowi Łódź.

Ponad pół roku po rozegraniu ostatnich spotkań w przerwanym sezonie 2019/2020 piłkarze wodni Box Logistics Waterpolo Poznań rozpoczną zmagania najwyższej klasy rozgrywkowej w niezmienionym składzie. Drużynie udało się utrzymać zawodników, których pozyskała przed rundą wiosenną minionego sezonu, co oznacza, że do gry wracają z nadziejami na walkę o najwyższe lokaty. Przypomnijmy, że do zespołu w zimowym okienku transferowym dołączyło aż siedmiu zawodników. Dwóch ze Szczecina oraz pięciu, którzy na swoim koncie mają występy w warszawskiej Legii. Zarówno zawodnicy jak też trenerzy są spragnieni gry i obiecują walkę do ostatniego tchu. 

Istotną informacją dla kibiców jest również fakt, że drużynę niezmiennie wspiera finansowo Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania, a ze sponsorowania klubu mimo ciężkich czasów nie wycofał się również sponsor tytularny – firma Box Logistics. Pozwala to patrzeć na nadchodzący sezon z nadzieją na dobre wyniki i walkę o najwyższe lokaty. Spotkania odbędą się w sobotę o godz. 19:00 oraz niedzielę o 12:00.

“Już w sobotę rozpoczynamy nowy sezon Ekstraklasy i po wielu miesiącach przerwy nie możemy doczekać się gry. Mamy nadzieję, że w tych ciężkich czasach sprawimy kibicom trochę radości i w nadchodzącym dwumeczu odniesiemy korzystny wynik.” – powiedział kapitan zespołu Box Logistics Waterpolo Poznań – Bartłomiej Kowalewski.

1. kolejka Ekstraklasy Mistrzostw Polski Seniorów 2020/2021:

Box Logistics Waterpolo Poznań – Neptun Łódź.

1. mecz: sobota 10.10.2020, godz. 19:00

2. mecz: niedziela 11.10.2020, godz. 12:00

Plakat Box Logistics Waterpolo Poznań - Neptun Łódź

Udział Box Logistics Waterpolo Poznań w rozgrywkach jest możliwy dzięki stałej pomocy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach wsparcia dla drużyn zespołowych seniorów, sponsorowi tytularnemu – firmie Box Logistics – oraz współpracy partnerów: sponsora technicznego – firmy VITEX, siłowni Fabryka Formy Green Point, a także patronów medialnych – Radio Poznań i lepszyPOZNAN.pl