Najbliższy Turniej w Poznaniu

Zawodnicy ALSTAL Waterpolo Poznań zmierzą się w Poznaniu z wielokrotnymi mistrzami Polski, drużyną ŁSTW Uniwersytet Łódzki. Turniej odbędzie się oczywiście w Termach Maltańskich.

Spotkania ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ z ŁSTWUŁ Łódź odbędą się w sobotę 21.04.2012 o godz. 18.15 oraz w niedzielę 22.04.2012 o godz. 12.15 na basenie sportowym znajdującym się w Termach Maltańskich przy ulicy Termalnej 1 w Poznaniu.

Walka o medal

Drużyna ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ walczy o medal Mistrzostw Polski w pierwszym sezonie swojego istnienia. Jeśli ten cel uda się zrealizować, będzie to jeden z większych sukcesów drużynowych poznańskich zespołów w ostatnich latach. Szanse są realne, a dwumecz z drużyną z Łodzi jest ważnym krokiem w walce o wysokie miejsce w Mistrzostwach Polski. Poznaniacy walczą z drużyną z Łodzi o 2-3 miejsce w tabeli, stąd spodziewamy się dużej waleczności ze strony obu drużyn.

Przeciwnik z Łodzi jest wielokrotnym mistrzem Polski i najbardziej utytułowaną spośród polskich drużyn. Liczymy, że spotkania z Łodzianami przyciągną na trybuny kibiców piłki wodnej. Jesteśmy też przekonani, że te spotkania będą najlepszą reklamą tego sportu. Poznaniacy z każdym meczem coraz liczniej wspierają drużynę ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ, co nie umknęło firmie ALSTAL, która niedawno zdecydowała się rozpocząć współpracę z klubem poprzez zostanie sponsorem tytularnym klubu. Umowa opiewa na dwa sezony i pokazuje jak szybko ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ rozwija się zarówno sportowo jak i organizacyjnie.

Zapraszamy kibiców

Serdecznie zapraszamy kibiców i przypominamy, że wstęp na oba mecze jest bezpłatny. Co więcej, szkoła języków obcych ENJOY wspierająca drużynę ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ ufundowała dla kibiców bony rabatowe na kursy językowe, które będą wręczane podczas obu meczów. Bon uprawnia do specjalnego 15% rabatu.