ZAPOWIEDŹ

DWUMECZU ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ z drużyną WTS BYTOM W DNIACH 12/13.05.2012 NA TERMACH MALTAŃSKICH w Poznaniu

 

Ostatni Turniej w Poznaniu w sezonie 2011/12

ALSTAL Waterpolo Poznań zagra ostatni dwumecz w obecnym sezonie w Poznaniu. Zawodnicy z Poznania zmierzą się z drużyną WTS Bytom, z którą rywalizują o trzecie miejsce w tabeli, które da poznaniakom brązowy medal. Turniej odbędzie się oczywiście w Termach Maltańskich.

Spotkania ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ z ŁSTWUŁ Łódź odbędą się w sobotę 12.05.2012 o godz. 18.30 oraz w niedzielę 13.05.2012 o godz. 12.15 na basenie sportowym znajdującym się w Termach Maltańskich przy ulicy Termalnej 1 w Poznaniu. Wstęp jest wolny! Zapraszamy serdecznie!

Brązowy medal?

Drużyna ALSTAL WATERPOLO POZNAŃ walczy o brązowy medal Mistrzostw Polski w pierwszym sezonie swojego istnienia. Jeśli ten cel uda się zrealizować, będzie to jeden z większych sukcesów drużynowych poznańskich zespołów w ostatnich latach. Szanse są realne, a dwumecz z WTS Bytom jest ważnym krokiem w walce o wysokie miejsce w Mistrzostwach Polski. Poznaniacy walczą z drużyną z Bytomia o brązowy medal, stąd mobilizacja w obu zespołach jest ogromna, co przełoży się z pewnością na atrakcyjność widowiska dla kibiców.

Przeciwnik z Bytomia jest zasłużoną drużyną z tradycjami. W ostatnich latach drużyna z Bytomia zajmowała miejsca za drużynami z Łodzi i Szczecina, ale cały czas jest mocna i walczy o poprawę rezultatów. Pokonanie drużyny z Bytomie byłoby odzwierciedleniem aspiracji poznańskiej drużyny w obecnym sezonie.

Tomasz Różycki trener/zawodnik:

W drużynie panuje ogromna mobilizacja. Przygotowujemy się do tego meczu od dwóch tygodni i mamy nadzieję, że pokażemy w wodzie na co Nas stać. Naszym celem są dwa zwycięstwa i postaramy się ten cel zrealizować przy pełnym zaangażowaniu wszystkich zawodników.

Zapraszamy kibiców

Serdecznie zapraszamy kibiców i przypominamy, że wstęp na oba mecze jest bezpłatny.