Znamy już wyniki pierwszych spotkań Pucharu Polski Seniorów 2013. Pierwszy mecz bez niespodzianek. Legia Warszawa uległa aktualnemu Mistrzowi Polski ŁSTW UŁ Łódź 7:11. Wyniki poszczególnych kwart: 2:5, 0:3, 1:1, 4:2. W drugim meczu Wicemistrz Polski Arkonia Szczecin pewnie pokonał WTS Bytom. Ostateczny wynik spotkania 8:17 (kwarty: 2:6, 1:3, 3:3, 2:5).
O 17:45 zapraszamy na kolejny mecz drużyny z Łodzi, tym razem z zespołem z Gorzowa.

A o 19:00 najważniejsze spotkanie dzisiejszego dnia – DSW Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin. W rozgrywkach ligowych 2 zwycięstwa i 2 porażki na koncie każdej z drużyn, więc zapowiada się pasjonujące widowisko. Czekamy na poznańskich kibiców ! Przybywajcie!